به پايگاه خبري شركت شهركهاي صنعتي فارس خوش آمدید    ::                               
دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 ساعت 00:47

صدور مجوز تاسيس نخستين شهرك صنعتي خصوصي درفارس

 صدور مجوز تاسيس نخستين شهرك صنعتي خصوصي درفارس
مدير امكان سنجي و امور شهركها و نواحي صنعتي شركت شهركهاي صنعتي فارس از صدورمجوز تاسيس نخستين شهرك صنعتي خصوصي در استان خبر داد
سيد محمد كاظم اعتماد افزود : صدور اين مجوز پس از انجام مراحل كارشناسي وطي روال قانوني , توسط سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران انجام شده است .
وي افزود : مجوز نخستين شهرك صنعتي خصوصي فارس بنام شركت پولاد نورد در 15 كيلومتري جاده شيراز – كازرون صادر شده است .
اعتماد افزود: صدور اين مجوز حاصل تلاشها و پيگيريها ي يك ساله شركت شهركهاي صنعتي فارس و شركت پولاد نورد و پس از اخذ استعلامها از سازمانها و اداره هاي ذيربط انجام شده است .
وي افزود : با صدور اين مجوز , به شركت پولاد نورد اجازه تاسيس شهرك صنعتي خصوصي و بهره برداري از آن پس از دريافت پروانه بهره برداري داده مي شود.
اعتماد با بيان اينكه ايجاد شهركهاي صنعتي خصوصي در راستاي سياستهاي دولت مبني بر تقويت و حمايت از بخش خصوص و اجراي  اصل 44 قانون اساسي است گفت : ايجاد شهركهاي صنعتي خصوصي در چارچوب قوانين و مقررات موجود انجام مي شود.
وي افزود شركت شهركهاي صنعتي فارس نيز نقش نظارتي خود را در اين خصوص بر اساس قانون انجام خواهد داد.
اعتمادافزود : هم اكنون مراحل طراحي نخستين شهرك صنعتي خصوصي استان توسط شركت پولاد نورد در حال انجام تا پس از دريافت پروانه بهره برداري واگذاري زمين در اين شهرك انجام شود.
وي اضافه كرد:شهركهاي صنعتي خصوصي نيز از مزاياي شهركهاي دولتي بهره مند ميشوند اما امور نحوه واگذاري زمين در آنها بر عهده بخش خصوص است .
اعتماد افزود : از ايجاد شهركهاي صنعتي خصوصي در استان حمايت هاي لازم از سوي شركت شهركهاي صنعتي فارس انجام خواهد شد
   1392/2/17 11:57

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.1/10 (تعداد آرا 8 نفر )